Zimowy Legion Camp 2016 – półmetek

Jesteśmy na półmetku naszego obozu i czas na krótkie podsumowanie.

Na wstępie warto podkreślić znakomite zaplecze socjalne i sportowe, jakie zastaliśmy po przyjeździe do Nadrzecza. Mamy do dyspozycji duże boisko treningowe ze sztuczną nawierzchnią, przykryte halą pneumatyczną. Zawodnicy zostali podzieleni na dwie 12-sto osobowe grupy szkoleniowe. Obie grupy odbywają 2 sesje treningowe dziennie, z czego popołudniowe zajęcia trwają 2h. W drugim dniu obozu wspólnie z przebywającymi w Nadrzeczu drużynami (SEMP oraz Orły Zielonka) zorganizowaliśmy mini turniej, do rozegrania którego zaprosiliśmy również drużynę z województwa świętokrzyskiego – KSZO Ostrowiec. Mimo 4 godzinnej rywalizacji w turnieju, zawodnicy znaleźli jeszcze siły, aby w tym samym dniu odbyć trening strzelecki.

Miłą niespodziankę sprawił nam trener Tomasz Tchórz, który w dniu dzisiejszym przyjechał do Nadrzecza i dołączył do naszego sztabu szkoleniowego.

Najbliższe dni będą równie pracowite, jak czas dotychczas spędzony w Nadrzeczu. Oprócz dwóch sesji treningowych dziennie, zaplanowane mamy zajęcia odnowy biologicznej oraz przejazd bryczkami konnymi połączony z ogniskiem. Nasz obóz zakończymy miniturniejem 4 zespołów z udziałem Motoru Lublin, Stali Stalowa Wola oraz Jedynki Krasnystaw. Planujemy rozegrać go dzień przed wyjazdem z Nadrzecza.
Kondycja i humory wszystkim dopisują J. Zapraszamy do obejrzenia naszej foto galerii.

 

Author: AFK legionWarszawa

Udostępnij
468 ad

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *