Bardzo pracowity weekend Legionu

W sobotę 14 lutego drużyna AFK Legion Warszawa wystąpiła w halowym turnieju piłki nożnej dla rocznika 2004 rozgrywanym w Konstancinie.” Legioniści ” zajęli  II miejsce. W finałowym meczu z Unią Boryszew w ostatniej minucie stracili jednego gola, niestety zabrakło czasu, aby odrobić stratę i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1 – 0 dla Unii.

W tym samym czasie Legion rocznik 2005 wystąpił w kolejnej edycji turnieju o „Puchar Wyżyn” rozgrywanym na warszawskim Ursynowie Po wyjściu z grupy (2 zwycięstwa i 1 remis), w ćwierćfinale  trafiliśmy na silną drużynę Gwardii  Warszawa, która wzięła rewanż  za przegraną  podczas ostatniego naszego spotkania w ubiegłym roku i tym razem nas pokonała i wyeliminowała z dalszej gry o podium.

puch_wyz_2005

 

W niedzielę 15 lutego Akademia Futbolu Kreatywnego Legion Warszawa rocznik 2004 rozegrała sparing z drużyną Śląska Wrocław. Mecz zakończył się wynikiem  12 : 5 dla  Śląska. Cieszymy się bardzo że nasza drużyna mogła zagrać sparing z tak mocną drużyną i zebrać kolejne cenne doświadczenie.

Gratulujemy udanych występów wszystkim naszym zawodnikom.

Author: afkadmin

Udostępnij
468 ad

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *