CRF Orthos

CETRUM REHABILITACJI FUNKCJONALNEJ „ORTHOS” PARTNEREM AFK LEGION WARSZAWA

 

 

Akademia Futbolu Kreatywnego Legion Warszawa powstała z myślą o najmłodszych adeptach tego sportu. Stawia przede wszystkim na kompleksowy rozwój dzieci, który dotyczy nie tylko kształtowania umiejętności piłkarskich ale przede wszystkim priorytetowo traktuje aspekty zdrowotne.

Tryb życia dziecka z roku na rok ulega zmianom, które generują dużą liczbę zagrożeń
w okresie dorastania młodego organizmu. Połączenie wiedzy z zakresu fizjoterapii oraz sportu i rekreacji tworzy ogromne możliwości zapobiegania wadom postawy, które
w dzisiejszych czasach są zjawiskiem powszechnym.

Jesteśmy przekonani, że 10-letnie doświadczenie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej „ORTHOS” pomoże naszym zawodnikom nie tylko podnosić umiejętności piłkarskie, ale również zapobiegnie zaburzeniom rozwoju i przyczyni się do poprawy zdrowia fizycznego każdego z tych młodych organizmów.

Kariera zawodowego sportowca jest przeznaczona dla nielicznych, natomiast dorosłe zdrowe życie czeka każdego z nas. Zadbajmy o nie już od samego początku, gdyż znacznie ułatwi nam to funkcjonowanie w przyszłości.

Współpraca AFK Legion z Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej „ORTHOS” dotyczyć będzie nie tylko prawidłowego rozwoju dzieci, ale również trenerów, którzy będą brali udział
w cyklicznych warsztatach z zakresu fizjoterapii prowadzonych przez przedstawicieli „ORTHOS”.

orthos logo

http://crf.orthosrehabilitacja.pl/?page_id=24